W dniach 6-7 czerwca 2009 w Bydgoszczy odbęda się IV Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej sześcioosobowej. Do sportowej rywalizacji zaprasza firma Almar-Sport.

Ubiegłoroczna, trzecia edycja mistrzostw odbyła się w czerwcu 2008 w Szczyrku. W turnieju rywalizowało 28 drużyn reprezentujących firmy z terenu całego kraju. Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna MPEC Białystok, zwyciężając w finale drużynę PUK Gryfino. Trzecie miejsce zdobyła drużyna KOSD Tarnów, a czwarte Remondis Łódź.

Kolejna IV edycja mistrzostw odbędzie się w Bydgoszczy na obiektach CWZS Zawisza, z nowo wybudowanym boiskiem ze sztuczną trawą. Turniej jak zawsze będzie się odbywał według formuły 5 zawodników w polu + bramkarz. Mecze będą rozgrywane na dwóch boiskach o wymiarach 50×30, z bramkami 2x5m.

Patronat nad turniejem po raz kolejny objęły: portal internetowy Komunalny.pl, oraz miesięcznik „Przegląd Komunalny”, który jest  również fundatorem pucharu Fair-Play mistrzostw. Patronat nad turniejami organizowanym przez firmę Almar-Sport sprawuje także największy portal internetowy o tematyce piłkarskiej Futbol.pl, który jest również fundatorem nagród i upominków dla wszystkich uczestników.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 074/ 665 03 45, 665 04 45.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj