W najbliższy weekend w Bydgoszczy zespoły z całego kraju spotkają się na IV Mistrzostwach Polski Firm Komunalnych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej.

Ubiegłoroczna, trzecia edycja mistrzostw odbyła się w czerwcu 2008 w Szczyrku. W turnieju rywalizowało 28 drużyn reprezentujących firmy z terenu całego kraju. Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna MPEC Białystok, zwyciężając w finale drużynę PUK Gryfino. Trzecie miejsce zdobyła drużyna KOSD Tarnów, a czwarte Remondis Łódź.

Tegoroczna, IV edycja mistrzostw, odbędzie się w Bydgoszczy na obiektach CWZS Zawisza, z nowo wybudowanym boiskiem ze sztuczną trawą. Turniej jak zawsze będzie się odbywał według formuły 5 zawodników w polu + bramkarz. Mecze będą rozgrywane na dwóch boiskach o wymiarach 50×30, z bramkami 2x5m.

Patronat medialny nad turniejem po raz kolejny objęły: portal internetowy www.komunalny.pl, oraz miesięcznik „Przegląd Komunalny”, który jest  również fundatorem pucharu Fair-Play mistrzostw. Patronat nad turniejami organizowanym przez firmę Almar-Sport sprawuje także portal internetowy o tematyce piłkarskiej Futbol.pl.


 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj