Jeszcze tylko do końca września potrwa prowadzona przy udziale gminy oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, akcja “Zapłać mniej za kanalizację”.

Mieszkańcy starający się o podłączenie do kanalizacji miejskiej nie będą ponosić opłat z tytułu uzgodnień dokumentacyjnych oraz z tytułu odbioru przyłącza kanalizacyjnego, które stanowiły upust w wysokości 157 zł.

– Wszyscy Ci mieszkańcy, którzy posiadają techniczną możliwość podłączenia się do kanalizacji jednak z pewnych względów nie uczynili jeszcze tego, mogą skorzystać z promocji, jeszcze przez niespełna miesiąc. Po dacie 30 września kończy się trwająca ponad rok promująca ekologiczne, a zarazem ekonomiczne podłączanie i korzystanie z sieci kanalizacji sanitarnej, akcja Zapłać mniej za kanalizację. Wraz z tym terminem MPWiK powróci do standardowego naliczania opłat za powyższe uzgodnienia i odbiory – wyjaśnia Sławomir Grucel z MPWiK.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów (032) 3186025/26/64 oraz na stronie www.mpwik.jaworzno.pl , gdzie zamieszczony jest regulamin akcji. 

źródło: MPWiK Jaworzno

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj