Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz Enterprise Europe Network przygotowują w Poznaniu podczas targów Poleko 2009 (25 listopada) Międzynarodowy Dzień Transferu Technologii.

W organizowanych bezpłatnie spotkaniach ze specjalistami z Polski i Europy zapraszani są wielkopolscy przedsiębiorcy, głównie z małych i średnich firm działających w branżach związanych z ochroną środowiska. Oferta adresowana jest szczególnie do firm zainteresowanych inżynierią środowiska, uzdatnianiem wody oraz oczyszczaniem ścieków, recyklingiem, utylizacją, wykrywaniem zanieczyszczeń i energią odnawialną.

Poznański Park Naukowo Technologiczny i Enterprise Europe Network (EEN) w ramach Międzynarodowego Dnia Transferu Technologii organizują dla małych i średnich firm, działających na rynku eksploatacji i ochrony środowiska naturalnego bezpłatne spotkania z wiodącymi firmami, jednostkami badawczo – rozwojowymi i instytucjami z całej Europy, stosującymi i oferującymi innowacyjne technologie stosowane w gospodarce odpadami i ochronie środowiska naturalnego. Firmy zajmujące się ekologią mogą umówić się na  spotkanie ze specjalistami, potencjalnymi klientami lub nowymi kontrahentami. By skorzystać z tej oferty należy do dnia  30 października 2009 wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie: dtt.ppnt.poznan.pl/events. Formularz jest w języku angielskim, ale przy jego wypełnianiu można liczyć na  pomoc specjalistów z Poznańskiego Parku Naukowo – Technologicznego (+48 061 827 97 46).

Podczas Targów Poleko eksperci z EEN bezpłatnie znajdą klientów, dostawców lub inwestorów zainteresowanych współpracą, umówią i zorganizują indywidualne spotkania biznesowe, a jeśli będzie taka potrzeba pomogą w tłumaczeniu rozmów. Wszystkie te usługi finansowane są ze środków Unii Europejskiej. 


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj