Koordynowana przez Ministerstwo Środowiska kampania informacyjna public relations została wyróżnia w międzynarodowym konkursie “The Impact Awards 2008”. Kampania realizowana była w nawiązaniu do Konferencji klimatycznej NZ w sprawie Zmian Klimatu – COP 14.

Znalazła się ona w gronie 10 najlepszych na świecie programów komunikacyjnych dotyczących odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Różnorodność i innowacyjność zastosowanych narzędzi komunikacyjnych, uzupełniane tradycyjnych relacji z mediami przez nowoczesne i niestandardowe wydarzenia i akcje specjalne, takie jak np.: ekologiczny blog, flash moby, profil "Klimat" na portalu MySpace czy działania w Second Life – to elementy, które przyczyniły się do sukcesu kampanii. Realizowana była ona rzecz Konferencji klimatycznej COP14 przez agencję Partner of Promotion.

Impact Awards to międzynarodowy konkurs organizowany przez League of American Communications Professional (LACP), którego celem jest uhonorowanie najlepszych programów, działań oraz specjalistów w obszarze public relations i komunikacji.

źródło: mos.gov.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj