Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Nieformalne posiedzenie Rady UE ds. Środowiska

Nieformalne posiedzenie Rady UE ds. Środowiska
14.04.2009, o godz. 14:31
czas czytania: około 1 minuty
0

Minister środowiska Maciej Nowicki w dniach od 14 do 15 kwietnia przebywa z wizytą w Pradze, gdzie bierze udział w spotkaniu ministrów środowiska krajów członkowskich UE. Tematem przewodnim posiedzenia jest problematyka zmian klimatu.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B FORUM RECYKLINGU 2026 [01.07-27.10.26]

Podczas pierwszej sesji dyskusyjnej omawiany będzie temat środków adaptacyjnych do zmian klimatu. Sesja druga poświęcona będzie omówieniu aktualnego stanu negocjacji ws. podejścia do zmian klimatu po roku 2012.

W spotkaniu, oprócz ministrów z państw członkowskich UE, wezmą udział również reprezentanci państw kandydujących do UE oraz państw członkowskich EFTA.

Posiedzenie Rady poprzedzi uroczystość Energy Globe Awards, w trakcie której zaprezentowane zostaną projekty z zakresu oszczędności energii oraz wykorzystania bezemisyjnych źródeł energii.

źródło: mos.gov.pl

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 4 – dokąd zmierza [rotujący]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026