Reklama

AD1A Targi Norymberga S.C. [20.05-28.06.24]

Nielegalny obrót odpadami. Chcieli porzucić odpady z woj. łódzkiego na Śląsku

Nielegalny obrót odpadami. Chcieli porzucić odpady z woj. łódzkiego na Śląsku
26.01.2023, o godz. 14:38
czas czytania: około 1 minuty
0

17 stycznia 2023 r. wspólne działania Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska w Katowicach i Łodzi oraz śląskiej Policji doprowadziły do ujawnienia nielegalnego obrotu odpadami.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Odpady przywiezione z terenu firmy gospodarującej odpadami na terenie powiatu pabianickiego, zamiast trafić do uprawnionego podmiotu, próbowano porzucić w jednym z miast w Śląskiem.

Przyłapani na gorącym uczynku

Inspektorzy wspólnie z policjantami przyłapali sprawców na gorącym uczynku.  Na miejscu pobrano próbki oraz zabezpieczane dowody, które będą wykorzystane w postępowaniu karnym. Szczegóły operacji, w tym lokalizacja i rodzaj ujawnionych odpadów objęte są tajemnicą prowadzonego śledztwa. W firmie wysyłającej odpady WIOŚ w Łodzi rozpoczął kontrolę interwencyjną. Dzięki współpracy Inspektorów Ochrony Środowiska z Policją zatrzymano dziewięć osób oraz uniemożliwiono kontynuowanie nielegalnego transportu odpadów.

 

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Odpady
css.php
Copyright © 2024