Terenowe auta dla WIOŚ na Dolnym Śląsku. Nowe pojazdy ułatwią walkę z nielegalnymi składowiskami
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu wzmocnił swoją flotę o siedem nowoczesnych samochodów terenowych. Zakup o wartości 1,3 mln zł, sfinansowany po połowie przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, ma na celu usprawnienie pracy inspektorów w trudnodostępnym terenie i zwiększenie skuteczności kontroli.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5768253342606232023)











