Kontrolę nad podmiotami, które zobowiązane będą do wykonywania zapisów ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, sprawować będzie Inspekcja Ochrony Środowiska. Do jej zadań należy m.in. prowadzenie rejestru wprowadzających i zbierających sprzęt, prowadzących zakłady przetwarzania i działalność w zakresie recyklingu czy odzysku oraz organizacji odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Przedsiębiorcy będą natomiast zobowiązani do składania wniosku do Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, w którym wyszczególniony jest zakres prowadzonej działalności.
W następstwie ustawy powstaną organizacje odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Akcjonariuszami tych podmiotów będą mogli być wyłącznie wprowadzający sprzęt lub reprezentujące ich związki pracodawców bądź izby gospodarcze. W przypadku, gdy wprowadzający sprzęt nie będzie miał podpisanej ważnej umowy z organizacją odzysku zajmującą się sprzętem elektrycznym i elektronicznym (EiE), na mocy ustawy zobowiązany będzie do zabezpieczenia finansowego na dany rok kalendarzowy. Ma być ono przeznaczane na finansowanie zbierania, przetwarzania i odzysku odpadów sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zabezpieczenia rozliczać będzie Główny Inspektor Ochrony Środowiska w terminie do 30 kwietnia roku następnego. Będzie on dysponował informacjami na temat masy zebranego sprzętu, ...

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?