Reklama

AD1A Forum Recyklingu 2024 [04.07-14.10.24]

Polska Pięknieje po raz ósmy

Polska Pięknieje po raz ósmy
jw
31.07.2015, o godz. 10:11
czas czytania: około 1 minuty
0

Rozpoczyna się głosowanie internautów na najlepsze przedsięwzięcie dotyczące turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej, rozwiązań cyfrowych, kultury i sztuki oraz rewitalizacji, które otrzymały dofinansowanie ze środków UE.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD 1B DZIAŁKA ecoworki.pl WOOD RECYCLING

O miano nowego cudu Funduszy Europejskich, w każdej z kategorii, walczy 21 projektów z 12 województw. Swojego laureata wskażą też internauci poprzez stronę www.polskapieknieje.gov.pl. Zwycięzców poznamy już we wrześniu.

Poprzez promocję dobrych praktyk, konkurs pokazuje wpływ Funduszy Europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany. Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach. W tegorocznej edycji są to: Rewitalizacja, Obiekt turystyczny, Turystyka mobilna i wirtualna, Turystyka aktywna, Kultura i sztuka, Miejsce przyjazne rodzinie oraz Edukacja.

Jak informuje Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Departament Informacji i Promocji, będące organizatorem konkursu, o zwycięstwo rywalizuje 21 projektów wybranych spośród 195 zgłoszeń. Najwięcej nadesłano z województw: śląskiego (23), dolnośląskiego (22) i małopolskiego (19). Najpopularniejszymi kategoriami były: Rewitalizacja (60), Obiekt turystyczny (46) i Turystyka aktywna (30).

Główną nagrodą w każdej z kategorii jest statuetka „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”, tablica pamiątkowa, dyplom, pakiet materiałów promujących, a także działania promocyjne.

Wybór laureatów w konkursie jest dwustopniowy. W pierwszym etapie, Kapituła Konkursu wytypowała projekty nominowane w każdej z kategorii. W drugim, wybierze siedem nowych Cudów Funduszy Europejskich. Ósmy wyłonią internauci.

Internetowe głosowanie potrwa do 4 sierpnia do godz. 12:00.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 wyzwania kontraktowe webinarium K. Babieracka [20.06-22.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD1D AKADEMIA BDO [16.07-25.08.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2024