Nasz serwis rozszerzył się o całkowicie nowy moduł, dzięki któremu będzie można zasięgnąć jeszcze więcej informacji i eksperckiej wiedzy na temat gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.

Portal Komunalny nieprzerwanie od 2015 r. dostarcza czytelnikom najnowszych informacji,  newsów, komentarzy i wideo ze świata ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Jako pierwsi szeroko opisywaliśmy np. plagę pożarów w miejscach magazynowania odpadów, nowelizacje w ustawach i rozporządzeniach dotyczące branży czy plany i zmiany kadrowe w rządzie związane z ochroną środowiska.

Oprócz standardowej dawki informacji, na Portalu Komunalnym można teraz zdobyć jeszcze więcej wiedzy. W naszym nowym serwisie Portal Komunalny Plus znajdą Państwo bogate analizy, wywiady, przekrojowe artykuły, komentarze, raporty oraz inne treści, które dopełnią wizerunku naszego portalu jako wiodącego medium branżowego.

Portal Komunalny Plus to serwis premium, którego biblioteka treści jest cyfrowym odpowiednikiem zawartości czasopism “Przegląd Komunalny”, “Energia i Recykling”, Wodociągi-Kanalizacja”, “Zieleń Miejska” oraz innych wydawnictw firmy Abrys. Na jego łamach będą się pojawiać także inne, wyjątkowe, niepublikowane nigdzie indziej treści.

Z okazji premiery Portalu Komunalnego Plus mamy dla Państwa specjalny prezent – przez najbliższe 14 dni część publikacji będzie dostępna na naszych łamach zupełnie za darmo! Będzie to doskonała okazja, aby zaznajomić się z serwisem i poznać jego zasoby.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego nowego serwisu. Jeśli chcą Państwo uzyskać dostęp do pełnego archiwum, należy wykupić e-prenumeratę.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj