Firma ABG S.A. podpisała umowę dotyczącą wdrożenia systemu informatycznego Kom-Bok do obiegu dokumentów i spraw w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie.

Rozwiązanie zostanie zintegrowane z systemem billingowym Kom-Media, który MPWiK wykorzystuje do obsługi procesów związanych z rozliczaniem odbiorców.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o w Jaworznie istnieje od 1966 roku. Spółka zatrudnia blisko 270 pracowników. Z systemów wdrożonych przez ABG będzie korzystać 80 użytkowników.

– Rok 2009 będzie dla nas ważny pod względem inwestycji związanych z modernizacją sieci wodociągowej. Wprowadzimy także zmiany reorganizacyjne, które zwiększą efektywność naszej firmy. Chcemy dokonać racjonalizacji wydatków oraz wprowadzić elektroniczny obieg dokumentów. Dzięki wdrożeniu systemu informatycznego wspomagającego obieg informacji i dokumentów Kom-Bok odbiorcy naszych usług odczują poprawę jakości obsługi – powiedział Józef Natonek, Prezes MPWiK w Jaworznie.

Kom-Bok to system informatyczny autorstwa ABG, którego zadaniem jest wspieranie procedur organizacyjnych, a także nieformalnego obiegu informacji.


 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj