Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Sławomir Mazurek powołany na stanowisko wiceprezesa NFOŚiGW

Sławomir Mazurek powołany na stanowisko wiceprezesa NFOŚiGW
PAP/dom
22.03.2022, o godz. 13:25
czas czytania: około 1 minuty
2

Minister klimatu i środowiska Anna Moskwa wręczyła powołanie na stanowisko wiceprezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Sławomirowi Mazurkowi - wynika z wpisu szefowej MKiŚ na Twitterze. Mazurek w przeszłości był wiceministrem środowiska.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

– Dziś wręczyłam powołanie na stanowisko wiceprezesa NFOŚiGW Sławomirowi Mazurkowi. Gratuluję i życzę powodzenia! – napisała we wtorek minister klimatu i środowiska Anna Moskwa na Twitterze.

Mazurek ostatnio był zatrudniony w Banku Ochrony Środowiska. Od 2015 do stycznia 2020 roku pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska, a potem w resorcie klimatu. Odpowiadał m.in. za gospodarkę odpadową.

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (2)


Don Daro

Komentarz #169486 dodany 2022-03-22 17:10:18

Kompletna katastrofa


Komentarz #169492 dodany 2022-03-22 22:41:38

Gratulacje!

Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026