Anna Moskwa ogłosiła nowy program NFOŚiGW na odbetonowanie miast - w puli 100 mln zł
Startuje program odbetonowania miast liczących do 20 tys., samorządy mogą już składać wnioski na realizację inwestycji do 2 mln zł - powiedziała minister klimatu i środowiska Anna Moskwa w Nakle nad Notecią (woj. kujawsko-pomorskie). To inicjatywa NFOŚiGW.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10808421332606241514)




![Wizyta w zakładzie MPGK Katowice [GALERIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2019/03/dsc_1318-300x199.jpg)



![Mazurek: nowelizacja ustawy śmieciowej pomoże samorządom [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2018/11/slawomir-mazurek-300x169.jpg)



