Wizyta w zakładzie MPGK Katowice [GALERIA]
Energetyczne i bezpieczne środowiskowo wykorzystanie odpadów poprzez wytwarzanie z nich paliw o stabilnych parametrach jakościowych było jednym z tematów zakończonej w ubiegłym tygodniu konferencji "Paliwa z odpadów". W ostatnim dniu konferencji jej uczestnicy odwiedzili wzorcowy Zakład Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów w Katowicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12664974012606242031)
![Wizyta w zakładzie MPGK Katowice [GALERIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2019/03/dsc_1318-300x199.jpg)

