800 tys. zł na modernizację ogrzewania w Świdnicy
Świdnica pozyskała dla mieszkańców 800 tys. zł na modernizację ogrzewania w ramach projektu „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5348855022606240810)

