Audi chce produkować samochody przy zamkniętym obiegu wody
Koncern Audi planuje ograniczyć własne zużycie wody do minimum, a w przyszłości zrezygnować ze stosowania wody pitnej w procesie produkcji pojazdów – poinformowało biuro prasowe koncernu Ingolstadt. W tym celu Audi wdraża wydajne procesy oraz systemy zamkniętego obiegu wody i zwiększa wykorzystanie wody deszczowej. W dłuższej perspektywie koncern planuje wdrożenie zamkniętych obiegów wody we wszystkich swoich zakładach produkcyjnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9498723472606241800)

