Zmiany w ZWiK, Zielona Góra stawia na nowoczesny odczyt wodomierzy
W Zielonej Górze rozpoczyna się duży projekt modernizacyjny związany z infrastrukturą wodociągową. Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacje (ZWiK) planują wprowadzenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy, który ma całkowicie zmienić sposób monitorowania zużycia wody w mieście.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9465634702606241324)








