Od 11 września drożej na A2 na odcinku Nowy Tomyśl - Konin
Więcej za przejazd koncesyjnym odcinkiem autostrady A2 pomiędzy Nowym Tomyślem a Koninem zapłacą od 11 września kierowcy. Jak informuje spółka Autostrada Wielkopolska S.A., podwyżki wynikają przede wszystkim z rosnących kosztów utrzymania i rozbudowy infrastruktury. Krytyczne stanowisko wobec kolejnej zmiany cen zajęła już Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10244669652606242127)




