Miasto w telefonie. Kielce inwestują 5,5 mln zł w aplikację dla mieszkańców
Jedna aplikacja – wiele możliwości. W Kielcach rusza projekt stworzenia systemu, który ma połączyć komunikację miejską, parkowanie, kulturę i sport. Inwestycja warta 5,5 mln zł obejmuje także nowe kasowniki w autobusach oraz portal pasażera.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13896742832606231536)
