Szydło: polskie górnictwo zaczyna przynosić zyski
- Kondycje spółek energetycznych, spółek węglowych są bardzo dobre. Górnictwo zaczyna przynosić zyski - ponad 1,5 mld zł za pierwsze półrocze bieżącego roku - powiedziała we wtorek w Katowicach premier Beata Szydło.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4591453522606250750)


