Odległość drzew od linii kolejowych zostanie wydłużona do 15 metrów
Z sześciu do 15 metrów zostanie wydłużona odległość drzew od linii kolejowych. Ma to sprawić, że drzewa te nie będą spadać na tory podczas ciężkich warunków pogodowych - poinformował wiceminister infrastruktury Piotr Malepszak.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10240468432606242013)


