Raport: 77% Polaków w ostatnim roku podróżowało komunikacją zbiorową. Ilu na gapę?
Z badania przeprowadzonego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że 77% Polaków w ostatnim roku podróżowało komunikacją zbiorową. Co dziesiąty badany przyznał, że nie zapłacił za bilet, a co czwarty, że przynajmniej raz w życiu otrzymał karę za jazdę bez biletu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17598786032606242132)



