"Energia i Recykling": Bezpłatne webinarium online poświęcone biogazowi już 29 marca 2022 r.
Czy biogaz wróci do łask polskich inwestorów związanych z odnawialnymi źródłami energii? Nasz kraj ma przecież doskonałe warunki do jego produkcji, a Unia Europejska od lat dostrzega w biogazowych instalacjach możliwość stabilnej produkcji gazu, podkreślając ich walory, a więc czystą, niemal bezemisyjną produkcję energii elektrycznej i cieplnej. Zapraszamy na webinarium poświęcone głównie sytuacji na rynku biogazowym, ale też i biometanowym czy biomasowym, które redakcja miesięcznika "Energia i Recykling" organizuje 29 maca 2022 r. Jest ono bezpłatne dla uczestników – wystarczy rejestracja na stronie biogaz.abrys.pl.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11568866522606241630)



