Cięcia w komunikacji miejskiej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Wskutek problemów kadrowych Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Gliwicach, Zarząd Transportu Metropolitalnego (ZTM), który organizuje komunikację miejską w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, wprowadził ograniczenia w kursowaniu autobusów na liniach obsługiwanych przez tego przewoźnika.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3493974102606270644)
