Chodnik "zjadający" smog powstał w Warszawie
W Warszawie powstał odcinek chodnika, który pochłania smog. Zbudowała go firma Skanska we współpracy z zarządem dróg miejskich i partnerami naukowymi. Planowana jest budowa kolejnych 6 tys. m kw. takich chodników.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17188680652606241546)
