Licznik Elektromobilności wskazał 22-procentowy wzrost "elektryków"
Wzrost liczby samochodów elektrycznych (BEV) w pierwszym kwartale o 7 201 szt., tj. o 22 proc. więcej niż w tym samym okresie ub.r. - to dane z Licznika Elektromobilności uruchomionego przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) i Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilnosci (PSNM).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17893708562606242031)

