Warszawa dołoży z miejskiej kasy do inwestycji w zieloną energię
Kończy się nabór wniosków na dofinansowanie do instalacji odnawialnych źródeł energii. Warszawiacy, którzy chcą uzyskać wsparcie miasta na ten cel, mają jeszcze tydzień na złożenie wniosku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3620012062606240353)



