Projekt węzła na S52 w Grodźcu dopiero za pół roku
Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału gotowy ma być projekt nowego połączenia ekspresowej S52 Bielsko-Biała – Cieszyn z istniejącym układem dróg w Grodźcu – poinformowano w katowickim oddziale GDDKiA. To pół roku później niż zakładano.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21398892032606241325)




