Urzędnicy: sadzimy więcej drzew niż wycinamy. Przyrodnicy: nie ma się czym chwalić...
Krakowski Zarząd Zieleni Miejskiej poinformował, że sadzi więcej drzew niż wycina. "Nie ma się czym chwalić" – powiedział PAP Mariusz Waszkiewicz, prezes Towarzystwa na Rzecz Ochrony Przyrody. Także aktywiści i mieszkańcy oceniają, że drzew jednak ubywa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14934204192606241307)


