Elektrociepłownia Będzin po pojawieniu się czarnego dymu nad miastem: nie ma powodu do niepokoju
Mieszkańcy Będzina zaobserwowali w piątek czarny dym nad miastem i głośne dźwięki dochodzące z elektrociepłowni . Elektrociepłownia Będzin zapewniła, że "czarny dym jest charakterystycznym zjawiskiem podczas rozpalania kotła przy użyciu paliwa rozpałkowego" i nie ma powodu do niepokoju.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5935039382606250216)

