Gliwice w śląskim projekcie "Przywracamy błękit"
Gliwice znalazły się wśród 80 samorządów, które przed tygodniem dołączyły do projektu „Śląskie, Przywracamy błękit” skupionego na kompleksowych działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza w całym województwie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21118293422606241706)
