Toruń otrzymał 225 mln zł z UE na rozwój komunikacji
Toruń otrzymał 225 mln zł dofinansowania ze środków unijnych na rozwój ekologicznej komunikacji miejskiej. Dzięki wsparciu powstanie nowa zajezdnia tramwajowa i nowa linia tramwajowa, zmodernizowane zostaną stare torowiska, a także zakupione zostaną tramwaje.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3373884692606241613)







