X Konferencja Zieleń Miejska – Katowice 2022
Już w czwartek i piątek (9-10 czerwca br.), w Katowicach, po raz dziesiąty odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Zieleń Miejska – Katowice 2022. Adresatami wydarzenia są osoby zajmujące się miejską zieloną infrastrukturą, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników utrzymania zieleni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3613149652606242159)

