Energa: Elektrownia Ostrołęka spełnia wysokie wymogi środowiskowe
Elektrownia Ostrołęka spełnia wysokie wymogi środowiskowe: roczna emisja pyłów wyniosła zaledwie ok. 25 proc. dopuszczalnego normami poziomu - poinformowała Energa Elektrownie Ostrołęka.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2382122932606241555)

