KGHM i 15 samorządów podpisało list intencyjny ws. rozwoju OZE
Współpraca przy wskazywaniu gruntów pod instalacje odnawialnych źródeł energii oraz wspólne wypracowanie rozwiązań administracyjnych w obszarze OZE - zakłada list intencyjny podpisany przez KGHM Polska Miedź oraz 15 samorządów z Zagłębia Miedziowego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7837541742606231929)

