Nowy Sącz jako pierwszy w Polsce wprowadza obowiązek opróżniania szamb raz w miesiącu
W Nowym Sączu szambo będą odbierały tylko firmy, które mają podpisaną umowę z Urzędem Miasta. Miasto to jako pierwsze w Polsce wprowadza też obowiązek opróżniania szamb przydomowych minimum raz w miesiącu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19836531212606250131)

