Gawkowski: pieniędzy na cyfryzację w Polsce nie zabraknie
Pieniędzy na cyfryzację w Polsce nie zabraknie - zapewnił w poniedziałek w Gdańsku wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski. Zaznaczył, że celem rządu jest całkowita rezygnacja z papieru w administracji do 2035 roku. Dodał też, że jest zwolennikiem głosowania elektronicznego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15064092012606241612)



