MKiŚ: Hanna Kończal oficjalnie Głównym Inspektorem Ochrony Środowiska
Hanna Kończal została powołana na Głównego Inspektora Ochrony Środowiska (GIOŚ) – przekazało we wtorek Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Poprzednia szefowa Inspekcji Joanna Piekutowska została odwołana ze stanowiska pod koniec 2024 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19641240222606232355)
























