Drugi dzień konferencji o osadach ściekowych w Gniewie. Zobacz zdjęcia [GALERIA]
Odbiór i przeróbka odpadów z termicznej utylizacji osadów ściekowych w Polsce zdominowały debatę drugiego dnia konferencji w Gniewie. Naukowcy i eksploatatorzy po raz jedenasty spotkali się na konferencji „Suszenie i termiczne przekształcanie osadów ściekowych” organizowanej przez firmę Abrys.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14431346432606241930)
![Drugi dzień konferencji o osadach ściekowych w Gniewie. Zobacz zdjęcia [GALERIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2017/09/imag0105-300x225.jpg)
