Warszawa inwestuje ponad 2 mld zł w rozwój sieci tramwajowej
Tramwaje Warszawskie podpisały dwie umowy pożyczki z KPO na ponad 2 mld zł. Pieniądze wykorzystane zostaną m.in. na zazielenienie kolejnych odcinków torowisk, budowę nowych tras na Gocław i Zieloną Białołękę, a także kupno nowego taboru i remont obecnego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6450802612606231752)

