Warszawa. Mieszkańcy gminy Kałuszyn apelują do wojewody o pomoc w utylizacji składowiska odpadów
W poniedziałek przed urzędem wojewódzkim na Placu Bankowym w Warszawie odbyła się pikieta mieszkańców gminy Kałuszyn. Zaapelowali oni do wojewody, aby sfinansował utylizację niebezpiecznych odpadów z nielegalnego składowiska w Ryczołku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1097889732606241356)







