Przez Kielce 10 razy szybciej. Po Wielkanocy ruszy budowa S74
Wojewoda świętokrzyski Józef Bryk podpisał zgodę na budowę drogi S74 przez Kielce. Inwestycja za miliard złotych obejmie m.in. dwa tunele i nowe węzły. Prace mają ruszyć po Wielkanocy, docelowo domkną region komunikacyjnie, a czas przejazdu przez Kielce skróci się z 30 do około 3 minut.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17314026482606231320)

