W południowej Wielkopolsce powstanie drugi samorządowy klaster energetyczny
Na terenie południowej Wielkopolski powstanie drugi samorządowy klaster energetyczny. Ponad tysiąc prywatnych domów zostanie wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne i magazyny energii - poinformował urząd gminy Ostrów Wlkp.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16455536402606242211)





