Ponad 20 mln zł na ciepło. PGE modernizuje sieć w Gorzowie Wielkopolskim
Ponad 20 mln zł zainwestowała w 2025 r. należąca do PGE Energia Ciepła elektrociepłownia w Gorzowie Wlkp. Środki przeznaczono na modernizację sieci ciepłowniczej, zwiększenie jej niezawodności oraz kolejne podłączenia budynków do systemu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=246340092606231556)
























