Hennig-Kloska: 2 mld zł na nowy program OZE dla ciepłownictwa
Nowa inicjatywa Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOSiGW) stawiająca na zrównoważony rozwój oraz walkę ze zmianami klimatycznymi - program "OZE – źródło ciepła dla ciepłownictwa" - zapowiada rewolucję w sektorze energetycznym. Dzięki puli 2 mld zł z Funduszu Modernizacyjnego, przedsiębiorstwa dostarczające ciepło systemowe mają szansę na wsparcie w inwestycjach opartych na odnawialnych źródłach energii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14508713282606241424)


