Rzeszowski deptak się zazieleni
Jeden z głównych rzeszowskich deptaków – znajdująca się na miejskiej starówce ul. Grunwaldzka, wkrótce się zazieleni. We wtorek rozpocznie się na niej nasadzanie drzew. To jeden z ostatnich etapów dobiegającej końca przebudowy ulicy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5731845462606240650)

