Kto kradnie wodę? Władze gminy to sprawdzą
Władze gminy Łukowica w Małopolsce podejrzewają część właścicieli nieruchomości o nielegalne podłączanie do wodociągu Berdychów. Urząd chce więc zinwentaryzować przyłącza. Po 24 lipca zacznie nakładać wysokie grzywny. Chyba, że do tego czasu nieuczciwi mieszkańcy zgłoszą się sami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16218907522606250116)


