Kradzieże roślin i dewastacja. W Krakowie sprawcę uchwyciła kamera. Przeprosił i zapłacił mandat
Zdarzenie w Krakowie, które początkowo miało niecny charakter, zakończyło się pouczającą interwencją. W nocy z 23 na 24 sierpnia na Rynku Głównym mężczyzna próbował wynieść drewnianą donicę z ozdobnymi roślinami. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego, co pozwoliło Straży Miejskiej na szybkie zlokalizowanie sprawcy. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, przeprosił za swój czyn i ostatecznie odniósł donicę na miejsce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17791227842606232024)





![Seria oszustw „na pracownika wodociągów” [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2020/11/64-637493-300x169.jpg)
