Partnerska Inicjatywa Miast i trzy obszary strategiczne
Transformacja energetyczna, zwiększenie zasobu dostępnych mieszkań, dobre planowanie przestrzenne – to trzy zasadnicze obszary współpracy w ramach trzeciej edycji Partnerskiej Inicjatywy Miast . Minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz uczestniczyła w inauguracji tego projektu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7457321602606240602)




